Aanbod en tarieven

Een duidelijk tarief volgens het aantal inwoners, opties naar keuze en een gratis proefproject van 3 maanden. Alle bedragen zijn in euro, exclusief btw (excl. btw), per jaar.

Raam uw abonnement

  1. Gehucht

    minder dan 1.000

    € 790

    Per jaar, excl. btw

  2. Dorp

    1.000 tot 2.999

    € 1.490

    Per jaar, excl. btw

  3. Gemeente

    3.000 tot 7.499

    € 2.400

    Per jaar, excl. btw

  4. Stad

    7.500 tot 14.999

    € 3.900

    Per jaar, excl. btw

  5. Stad+

    15.000 tot 30.000

    € 6.500

    Per jaar, excl. btw

  6. Grote stad

    meer dan 30.000

    vanaf € 9.000

    Op offerte

Meest recente wettelijke of administratieve bevolkingscijfer.
EngagementDe kortingen worden in deze raming niet gecumuleerd; een eventuele combinatie wordt in uw offerte gepreciseerd.

Raming

Schijf: Gemeente (3.000 tot 7.499)

€ 2.400 excl. btw per jaar

ofwel ongeveer € 200 per maand (jaarlijkse facturatie)

  • Prijs van de schijf: € 2.400 excl. btw per jaar
  • Installatiekosten: van 0 tot 1 500 € naargelang de gemeente, bevestigd in de offerte.

Indicatieve raming, niet contractueel: enkel een schriftelijke offerte verbindt Placette. Voor een Zwitserse gemeente wordt de offerte in Zwitserse frank opgesteld.

Een presentatie plannen

Tarief per aantal inwoners

Jaartarieven excl. btw per bevolkingsschijf
SchijfInwonersPer jaar, excl. btwOngeveer per maand
Gehuchtminder dan 1.000€ 790€ 66
Dorp1.000 tot 2.999€ 1.490€ 124
Gemeente3.000 tot 7.499€ 2.400€ 200
Stad7.500 tot 14.999€ 3.900€ 325
Stad+15.000 tot 30.000€ 6.500€ 542
Grote stadmeer dan 30.000vanaf € 9.000Op offerte

Gratis proefproject van 3 maanden

De eerste gemeenten kunnen Placette 3 maanden gratis uitproberen. In ruil vragen wij uw feedback: een getuigenis wordt enkel met uw schriftelijke toestemming gepubliceerd.

Oprichtersaanbod

Voorwaarden van het programma: −30 % levenslang voor de 10 eerste gemeenten die zich engageren. De exacte voorwaarden staan in de offerte.

Engagement van 3 jaar

−10 % op het abonnement en gratis installatie.

Opties naar keuze

Deze opties komen bovenop het abonnement. Prijzen die niet vermeld zijn, worden op offerte bepaald.

White label in de appstores

De app gepubliceerd onder de naam en het icoon van de gemeente, met haar eigen ontwikkelaarsaccount. +600 € excl. btw per jaar. De ontwikkelaarsaccounts van Apple en Google worden door de gemeente geopend; de goedkeuringstermijnen van de stores hangen niet van ons af.

Waarschuwings-sms

Gefactureerd naar verbruik, op offerte.

Geavanceerde AI-assistent

Extra quota en functies, op offerte.

Reserveringen en ticketing

Reservatie van zalen en materiaal; ticketing op offerte.

Extra taal

App in het Frans, Nederlands, Duits en Engels; andere taal op offerte.

Placette, officiële alerten, website, maatwerk.

Vier manieren om uw inwoners te informeren, die elkaar eerder aanvullen dan beconcurreren. Generieke categorieën, zonder leveranciersnamen.

Placette, officiële alerten, website, maatwerk.
PlacetteEnkel officiële alertenEnkel gemeentelijke websiteMaatwerk-app
Alarm bij gevaarGedeeltelijk. Enkel-lezen doorgifte, vervangt het officiële nietJa. Dat is zijn rolNee. NeeGedeeltelijk. Mogelijk, maar vervangt het officiële niet
Dagelijkse gemeentelijke infoJa. Drie niveaus, push, sms, e-mailNee. Buiten bereikGedeeltelijk. Publicatie, zonder meldingGedeeltelijk. Volgens het lastenboek
Meldingen met opvolgingJa. Foto, positie, statussen, notificatiesNee. NeeGedeeltelijk. Formulier, wisselende opvolgingGedeeltelijk. Te ontwikkelen
Gemodereerd lokaal netwerkJa. Buren, moderatiehulpmiddelenNee. NeeNee. ZeldenGedeeltelijk. Te ontwikkelen
OpstartJa. Automatisch aanmaken na validatieGedeeltelijk. Aanmelding bij de overheidGedeeltelijk. Volgens de leverancierGedeeltelijk. Project af te bakenen en te dimensioneren
Onderhoud en evolutiesJa. Inbegrepen in het abonnementJa. Verzekerd door de overheidGedeeltelijk. Volgens contractGedeeltelijk. Voor uw rekening of te contracteren
Uitstap en omkeerbaarheidJa. Teruggave van gegevens voorzien in de overeenkomstNee. Niet van toepassingGedeeltelijk. Volgens contractGedeeltelijk. Volgens contract en geleverde code
Ervaring in de praktijkNee. Bèta: geen gemeente in productieJa. Gevestigde systemenJa. GangbaarGedeeltelijk. Hangt af van de leverancier

Indicatieve lezing: elke gemeente heeft eigen tools. Placette is in bèta en vervangt de officiële alerten niet.

Vragen over de tarieven

Is btw inbegrepen?

Nee. Alle getoonde bedragen zijn exclusief btw en jaarlijks. De toepasselijke btw wordt op de factuur toegevoegd.

Wat zit er in het abonnement?

Het platform (installeerbare webapp, site van de gemeente, beheertools), de modules van uw schijf, hosting en onderhoud. Sms'en worden naar verbruik gefactureerd.

Hoe wordt de schijf bepaald?

Volgens het aantal inwoners van de gemeente. Het wordt in de offerte bevestigd.

Wat gebeurt er na het proefproject?

U beslist vrij om door te gaan of niet. Zonder vervolg worden uw gegevens teruggegeven en daarna verwijderd volgens de verwerkersovereenkomst.

Is een overheidsopdracht nodig?

Dat hangt af van uw land en van het bedrag over de looptijd. Wij geven geen juridisch advies: controleer de toepasselijke drempels bij uw dienst overheidsopdrachten.

Kan men opzeggen?

De voorwaarden voor looptijd en opzegtermijn staan in de algemene dienstvoorwaarden en in de offerte.

Een offerte voor uw gemeente

Geef uw gemeente en het aantal inwoners door: wij komen terug met een schriftelijk voorstel.

Een presentatie plannen